7.3.

7. března 2013 v 19:10
Ahojik,
dneska se mi do školy vůbec, ale vůbec nechtělo. No, překonala jsem se a jak to tak bývá, bylo to celkem fajn.

V komentářích u minulýho článku padla otázka, na jaké tance že to chodím. Jmenuje se to jazz dance. Představte si pod tim různý prvky moderních tanců jako je hip hop, r´n´b´, street dance atd...ale HLAVNĚ se tady využívaj prvky baletu, scénickýho tance a lady sexy dance. Při sestavách se tady hodně pracuje se zemí - tzn. převaly, zdvihy, pády. Při tanci je velká až extrémní dynamika, izolovaný pohyby jednotlivých částí těla.
Doufám, že jsem vám to aspoň trošku přiblížila a kdyby ne, klidně se ptejte dál. :)

Taky jste se mě ptali na můj rozchod s klukem, se kterým jsem byla 3 roky. Mimochodem, jak jsem si u něj byla pro ty věci, tak z toho mam příjemný pocity. Byli jsme veselý...bavili jsme se SKORO jako kdybysme spolu normálně byli. Jiný to bylo v tom, že jsem z jeho strany cítila určitou odtažitost, ačkoliv si myslim, že by se ke mně vrátil. Ale doufám, že už je v pohodě a že se netrápí. Má přítelkyni. Sice řikal, že to neni ono, ale oproti tomu, jak vypadal, když jsme se viděli naposled a včera, tak jsem poznala, že je na tom prostě už dobře..doufám!

Tak a teď teda zpátky k tomu rozchodu, abyste to celý pochopili...


Na den, kdy jsem ho poprvé viděla, nikdy nezapomenu. Poznali jsme se na diskotéce, na který se tenkrát ožral jak prase, protože diskotéky nesnáší. Byl tam s kamarádama a když mě zahlídl, nespustil ze mě oči a když jsem vyšla ven, tak šel za mnou a pořád mě pozoroval. Pak jsem se vrátila zpátky na diskotéku a on taky a přišel za mnou, jestli si nechci zatancovat. Byl v úplně zuboženym stavu. :D Ale byl mi hrozně sympatickej, byl veselej (jak jinak :D) a bláznivej. Ty kreace, co tam předváděl, z toho jsem nemohla. :D Ten večer jsme si spolu povídali a druhý den se sešli. I za střízliva byl skvělej. Překvapilo mě, že se choval tak kamarádsky. Nic na mě nezkoušel. Byl přirozenej, na nic si nehrál. Navíc strašně milej a ulítlej jako já. Upřímně se mi vzhledově moc nelíbil, nepřitahoval mě. Ale ta jeho duše mi neskutečně imponovala. Nikdy jsem takovýho člověka, jako je on, nepoznala. Pořád ve mně hlodalo, co dál. Neměla jsem zkušenost s vážnýma vztahama. Měla jsem svoje tvrzení, že na vzhledu nezáleží. Šla jsem do toho. Čim víc jsem ho poznávala, tim jsem ho měla radši a víc jsem si ho vážila. Nebyl tak zkaženej jako ostatní kluci. A moc hodnej. Byl to bavič. Měl stejnej smysl pro humor jako já. Měli jsme stejnej vkus na filmy a na hudbu. Chápal mě v různých věcech. Obětoval se pro mě při spoustě situací. Tak moc si ho vážim...Byl to přesně ten kluk, jakýho jsem chtěla, až na to...že mě nepřitahoval...ale vždyť je to blbost! Já nejsem povrchní a proč řešit takovej nesmysl, proboha??!!!!! Je mi s nim krásně, tak s nim přeci budu...Tohle jsem si často řikala.
Respektive jsem si to řikala po svých stavech brečení v zoufalosti, že mě nepřitahuje a že to, co patří ke vztahu díky tomu taky nefunguje...
Vyčítala jsem si, že jsem do toho vůbec šla, ale zároveň jsem byla vděčná za chvíle strávené s nim a nedokázala jsem si představit, že ho opustim a už ho nebudu vídat.
Moje rodina ho měla moc ráda. O to víc to pro mě bylo těžší.
Byl to můj nejlepší kamarád a zároveň partner. Přirovnala bych to ke dvojčeti. Představte si, že máte dvojče, na kterým jste závislý. Jste na sebe napojení. Máte ho neskutečně rádi. A máte se rozdělit. Musíte se rozdělit proto, že se do vás to dvojče zamilovalo, ale vy do něj ne a víte, že ho takhle budete akorát trápit, protože tohle nemůže fungovat věčnost. Nemůže to fungovat taky z toho důvodu, že vás dvojče nepřitahuje.
OK, tohle byl blbej příklad...
Zkráceně jsem ho opustila já, protože mě nepřitahoval. Zkrátka to prostě dál nešlo...
Tak a teď se do mě pusťte...
 


Anketa

Jaký je tvůj rys osobnosti?

Extrovert
Introvert

Komentáře

1 Vivianna Suicidal Vivianna Suicidal | Web | 7. března 2013 v 22:02 | Reagovat

Mňa tiež môj bývalý vzhladom vôbec nepriťahoval. Ale mal svoje osobné čaro. Mal niečo do seba. Keby možno vyzerá inak, nebol by to on. Na jednej strane ťa chápem, ale na druhej strane: Keď ti s ním bolo dobre, prečo si to len tak zahodila ? Iste ťa tu teraz nebudem poučovať, koniec koncov, každý robíme v živote veci, kt. sa druhým nepáčia. Ale ak ti to prekážalo, nebolo by to fér ani voči nemu, ani voči tebe. :)

2 T. T. | Web | 7. března 2013 v 22:08 | Reagovat

[1]: Bylo mi s nim dobře jako s kamarádem. Když jsme spolu měli něco víc, bylo mi to proti srsti...

3 Vivianna Suicidal Vivianna Suicidal | Web | 8. března 2013 v 10:29 | Reagovat

Tak to potom chápem. Urobila si teda dobre. Nebolo by dobre ani tebe ani jemu,..

4 T. T. | Web | 8. března 2013 v 13:36 | Reagovat

[3]:Přesně tak. Ke konci už to bylo hodně vyhrocený...jsem ráda, že jsem to ukončila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.